Dlaczego warto skorzystać z usług doświadczonego producenta wind?

Przy wyborze windy lub dźwigu warto sugerować się doświadczeniem producenta. Firma Lift Service specjalizuje się w ich projektowaniu i modernizacji od kilkudziesięciu lat. Zatrudnia jedynie najlepszych specjalistów i montażystów w branży, przez co można być pewnym wysokiej jakości usług. Czym oprócz produkcji specjalizuje się firma Lift Service? Dlaczego warto postawić na tak doświadczonego producenta?

Dlaczego warto postawić na doświadczenie przy wyborze windy?

Lift Service to przede wszystkim lata doświadczenia w projektowaniu i produkcji wind. Nie jest to z pewnością łatwa branża, gdzie najmniejszy błąd może skończyć się tragedią. Liczy się każdy detal, gdzie przy złym planowaniu można zaryzykować życiem ludzi. Lubelska wytwórnia dźwigów osobowych zajmuje się windami osobowymi od 1991 roku. Nigdy nie spowodowała ona żadnego wypadku, o czym zapewnia szereg nagród dla firmy. Świadczy o tym przykładowo Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play albo wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Dźwigowych.

Jakie windy można zamówić u producenta?

Na stronie http://www.lift.pl/ znaleźć można wiele różnych rodzajów wind i dźwigów, które mogą przewozić zarówno ludzi, jak i towary w firmie. Do wyboru są zarówno wersje hydrauliczne, jak i elektryczne. Te pierwsze są polecane do budynków mieszkalnych, hoteli albo różnych miejsc użyteczności publicznej. Trzeba pamiętać, że najnowsze wymagania bardzo często dotyczą osób niepełnosprawnych. O windzie dostosowanej do nowych przepisów muszą pomyśleć muzea, uczelnie albo miejsca pracy. Windy dla osób niepełnosprawnych pomagają także przewozić łóżka szpitalne.

Producent wind oferuje także dźwigi towarowe, które są niezbędne przy logistyce w większych firmach. Zamówiony sprzęt można dopasować do indywidualnych preferencji pod kątem wymiarów lub udźwigu. Lift Service oferuje też windy specjalne, które są potrzebne np. w strażach pożarnych. Nie zabraknie tu także specjalistycznych odmian dźwigów, do których zalicza się platformy pionowe albo przyschodkowe. Firma ma także doświadczenie w projektowaniu i produkcji krzesełek dźwigowych oraz schodołazów dla niepełnosprawnych.

Jakie inne usługi może zaoferować producent wind?

Producenci wind nie ograniczają swoich usług jedynie do projektowania i produkcji. Firma Lift Service znana jest również z konserwacji i modernizacji swojego sprzętu. Użytkownicy wind i dźwigów mają pewność, że jest on dokładnie skontrolowany pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Serwis jest bezpłatny w okresie gwarancyjnym. W razie czego producent może dokonać modernizacji windy w kontekście np. korzystania z niej przez osoby niepełnosprawne.