4 powody, dla których wynajem magazynu samoobsługowego to dobry pomysł!

Wynajem magazynów samoobsługowych jest usługą, która w Polsce stale zyskuje na popularności. To sprawdzony i wygodny sposób na zyskanie dodatkowej przestrzeni niezbędnej do przechowywania różnych dóbr i rzeczy.

Uproszczone formalności

Jedną z największych zalet, jakimi odznacza się usługa wynajmu magazynów samoobsługowych, są uproszczone formalności. Można je załatwić zarówno osobiście, jak i online, co jest ogromnym udogodnieniem dla wielu osób. Firmy udostępniające powierzchnie samoobsługowe na wynajem z reguły nie wymagają wcześniejszej rezerwacji, niemniej nie zaszkodzi sprawdzić, jakiej wielkości boksy mają w ofercie.

Wielofunkcyjność

Magazyn samoobsługowy to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje więcej miejsca niezbędnego do przechowywania różnych rzeczy. Doskonale sprawdza się m.in. na czas przeprowadzki, remontu czy jako przechowalnia mebli. Warszawa to jedna z wielu lokalizacji w Polsce, gdzie omawiana usługa jest dostępna. Korzystają z niej nie tylko osoby prywatne, ale też przedsiębiorcy – głównie z sektora małych i średnich firm.

Całodobowy dostęp i bezpieczeństwo

Wynajmując magazyn samoobsługowy, klient zyskuje do niego dostęp przez całą dobę przez wszystkie dni w tygodniu. W Kangu Self Storage boksy są zabezpieczane poprzez indywidualną kartę oraz kłódkę lub osobisty kod – w zależności od lokalizacji danej przechowalni. Zawsze też istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, które ochroni właściciela mienia przechowywanego w magazynie na wypadek zdarzeń losowych, np. kradzieży.

Atrakcyjne stawki

Dużą popularność wynajem magazynów samoobsługowych zawdzięcza m.in. przyjaznym dla kieszeni cenom. W Polsce na wynajęcie najmniejszej mini przechowalni – czyli o powierzchni 1 m kw. – trzeba zapłacić średnio ok. 100 zł netto za miesiąc. Nie jest to zatem wygórowana kwota – pozwala swobodnie planować budżet domowy lub firmowy. Ostateczna wysokość opłaty to wypadkowa paru czynników takich jak długość wynajmu oraz lokalizacja i wielkość magazynu.